Powered by Smartsupp
Wysyłamy rowery gotowe do jazdy w 96% w cenie zakupu!!! Dostępne finansowanie RATY 0% ==>10 / 20 / 30 / 50 rat!!! Leasing
Darmowa dostawa od 300,00 zł
Factor OSTRO GRAVEL- FORCE (z pomiarem)
Factor OSTRO GRAVEL- FORCE (z pomiarem)
Factor OSTRO GRAVEL- FORCE (z pomiarem)
Factor OSTRO GRAVEL- FORCE (z pomiarem)
Factor OSTRO GRAVEL- FORCE (z pomiarem)
Factor OSTRO GRAVEL- FORCE (z pomiarem)
Factor OSTRO GRAVEL- FORCE (z pomiarem)
Factor OSTRO GRAVEL- FORCE (z pomiarem)
Factor OSTRO GRAVEL- FORCE (z pomiarem)
Factor OSTRO GRAVEL- FORCE (z pomiarem)
Factor OSTRO GRAVEL- FORCE (z pomiarem)
Factor OSTRO GRAVEL- FORCE (z pomiarem)

Factor OSTRO GRAVEL- FORCE (z pomiarem)

  • Kolor: GLOSS
  • Symbol: FS-Z154GU
Rozmiar

44 499,00 zł

brutto / 1szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Możesz kupić za pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt na zamówienie
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Produkt na zamówienie
Wysyłka
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz pkt.

Factor Ostro V. A. M. Gravel

Factor Ostro V.A.M. Gravel Force AXS (Pomiar mocy) Zrzut_ekranu_2026-09-23_175427

 

Rower gravel Factor Ostro V. A. M. Gravel Force AXS to sprzęt dla śmiałków, którzy chcą szybciej, dalej i z uśmiechem na twarzy. Stworzony z myślą o surowych trasach i szosowych sprintach, łączy lekkość z bezkompromisową wytrzymałością.

pol_po_Factor-Ostro-V-A-M-Gravel-Force-AXS-Pomiar-mocy-4795_8.png
pol_po_Factor-Ostro-V-A-M-Gravel-Force-AXS-Pomiar-mocy-4795_7.png

Rama wykonana z włókna węglowego TeXtreme®, Toray® i Nippon Graphite® Pitch-Based Fiber zapewnia ekstremalną sztywność przy minimalnej masie, a widelec OSTRO i sztyca z opcją offset 0 lub 20 mm dają precyzyjne prowadzenie. Grupa napędu SRAM Force AXS 1x13, łańcuch i przerzutka SRAM Force oraz kaseta SRAM Force gwarantują błyskawiczne i niezawodne zmiany przełożeń. Wkład suportu CeramicSpeed T47A z łożyskami CeramicSpeed i reduktorami Wheels MFG zwiększa efektywność przeniesienia mocy. Koła Black Inc 34 i opony 700c zapewniają stabilność, a maksymalny prześwit 45 mm umożliwia montaż szerszych opon. Kokpit Black Inc dostępny w różnych długościach mostka i szerokościach kierownicy dopasujesz do stylu jazdy.

Działanie roweru opiera się na zaawansowanych technologiach: bezprzewodowy napęd SRAM Force AXS 1x13 zapewnia precyzję i łatwość obsługi, system suportu CeramicSpeed minimalizuje straty tarcia, a konstrukcja ramy z TeXtreme® poprawia komfort i reakcję na pedałowanie. Całość zoptymalizowano pod kątem gravelowych wyzwań — od szybkich odcinków po techniczne, kamieniste szlaki. Kupując Factor Ostro zyskujesz wszechstronny sprzęt, który sprawdzi się zarówno na długich gravelowych maratonach, jak i codziennych przejażdżkach po nieprzetartych drogach. To rower dla tych, którzy lubią szybkość, kontrowersyjny styl (Olive Green robi wrażenie) i sprzęt, który nie boi się brudu. Idealny dla ambitnych amatorów i zawodowców szukających zabawnego, odważnego charakteru na każdym kilometrze.

pol_po_Factor-Ostro-V-A-M-Gravel-Force-AXS-Pomiar-mocy-4795_6.png
Factor Ostro V.A.M. Gravel Force AXS (Pomiar mocy) Zrzut_ekranu_2026-09-23_175436

 

Geometria:

Geometry-OSTRO-Gravel
Size495254565861
A Stack515535555580605625
B Reach377385394402412422
C Head Tube Angle71.2°71.3°72.2°72.3°72.3°72.3°
D BB drop767674747474
E Trail626261616161
F Fork Rake/Offset565650505050
G Chainstay Length420420420423425425
H Wheelbase99910131014102910471069
I Bike Standover Height750767786802820847
J Seat Tube Length450468483500523545
K Seat Tube Angle74.5°74°74°73.5°73.5°73.5°
*All dimensions in mm.

 

Marka
Symbol
FS-Z154GU
Grupa napędu
SRAM Force AXS 1x13
Kolor
GLOSS
Model
OSTRO GRAVEL UDH
Promowane z
5353
3557
5244
Specyfikacja Techniczna
Informacja
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w informacjach o produktach zawartych na tej stronie, w dowolnym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia,Więcej

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w informacjach o produktach zawartych na tej stronie, w dowolnym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia, w tym w odniesieniu do produktów, specyfikacji, modeli, kolorów, materiałów i cen. Ze względu na problemy z łańcuchem dostaw może dojść do zastąpienia części innymi kompatybilnymi w dowolnej chwili, bez wcześniejszego powiadomienia.

Masy rowerów i ram zostały podane dla pomalowanych ram w wersji przedprodukcyjnej w momencie publikacji. Masy w finalnej wersji produkcyjnej mogą się różnić.

* Uwaga – jeśli nie podano inaczej, specyfikacja dotyczy wszystkich rozmiarów
Uwaga: ilustracja produktu może nie oddawać rzeczywistości
ZESTAW RAMY
Widelec
Widelec OSTRO
Sztyca:
Do wyboru offset 0 lub 20 mm
Kokpit:
Black Inc. Dostępne różne długości mostka i szerokości kierownicy
Rama
Włókno węglowe TeXtreme®, Toray®, Nippon Graphite® Pitch-Based Fiber
Napęd
Korba
SRAM Force PM
Łańcuch
SRAM Force
Przerzutka tył
SRAM Force
Kaseta
SRAM Force
Wkład suportu:
CeramicSpeed T47A Aluminium / Łożyska CeramicSpeed z reduktorami Wheels MFG 24mm BBRight
Koła
opona
700c
Maksymalny prześwit na opony:
45 mm
Koła
Black Inc 34
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Wysyłamy rowery gotowe do jazdy w 97%

Aby Państwo mieli komfort i nie tracili czasu na składanie rowerów, wysyłamy je praktycznie gotowe do jazdy. Jedynie co muszą Państwo zrobić, to wyprostować kierownicę, a następnie przykręcić dwie śruby które znajdują się na mostku przy kierownicy. Ostatnia rzecz to zamontować pedały. Przy montażu pedałów należy zwrócić uwagę na to, żeby prawy pedał zamontować po prawej stronie roweru, a lewy po lewej.
Rowery wysyłamy odpowiednio zabezpieczone w specjalnie do tego zaprojektowanych pudłach. Pudła kartonowe w których wysyłane są nasze rowery są ekologiczne, wytrzymałe i nadają się do recyklingu.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 621 opinii
pixel