Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bikefitting

BIKE FITTING

Usługa Bike Fitting w Project Bike to wieloetapowy proces ustawienia pozycji kolarskiej. Jego celem jest wypracowanie optymalnego połączenia układu ruchu kolarza ze sprzętem kolarskim z punktu widzenia biomechaniki anatomia i ergonomi. Ustawiona pozycja na rowerze i dobór indywidualnie komponentów, zapewniają efektywność jazdy na rowerze przy jednoczesnym zachowaniu komfortu.

FITTING W PROJECT BIKE

Kompletna usługa dopasowania obejmującą:

  • Ustawienie i dobór roweru.
  • Ocenę funkcjonalną wzorca pozycji kolarskiej
  • Ocenę motoryczną układu ruchu
  • Dobór ćwiczeń w celu poprawy sylwetki
  • Diagnostyka stopy pod kątem zastosowania wkładki ortopedycznej
  • Wymiarowanie roweru dla zakupu sprzętu kolarskiego

 

GEBIOMIZED MOTION ANALYSIS

gebioMized Motion Analysis to zestaw kamer wraz z oprogramowaniem, pozwalające nam uzyskać informacje odnośnie pozycji kręgosłupa, pracy stawów kolanowych i biodrowych. Pomaga nam ponadto ustalić optymalne rozłożenie masy ciała pomiędzy siedzenie a kierownicę, oraz porównać zmiany do poprzedzającego je obrazu.
gebioMized GP Bike to mata tensometryczna na siodełko. Za pomocą 64 czujników prezentuje w formie graficznej ciśnienie wywierane na dany punkt siodełka. Znasz pewnie to uczucie, gdy wybierasz siodełko na półce w sklepie – niby wygląda w porządku, ale skąd masz wiedzieć jak się będziesz na nim czuł podczas piątej godziny jazdy? Za pomocą maty tensometrycznej otrzymasz od razu podgląd, czy ciśnienie na danym siodełku, w danej pozycji rozkłada się prawidłowo.
Customowe wkładki do butów FootBalance
Formowane do indywidualnego kształtu stóp wkładki do butów zapewniają korekcję punktu podparcia. W rezultacie przeniesienie mocy jest skuteczniejsze, a oś stawu kolanowego jest zachowana.
Więcej o wkładkach w artykule – Personalizowane wkładki Footbalance a buty rowerowe

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 111 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-25
Super obsługa, cena też na duży plus. Polecam serdecznie!
2023-09-20
Trochę się odwlekło w czasie ale kontaktowi ludzie . Uprzejmi i rower super.
pixel